Вже третій рік поспіль профспілкова організація студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Команда фотографів «ProFlash» від Студентського медіа-центру ЧНУ проводить фотоконкурс для студентів-першокурсників та студентів 3-го курсу (скороченої форми навчання) Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Відповідно до умов фотоконкурсу, фото має максимально відображати враження студентів групи від першого навчального тижня в університеті. Всього на фотоконкурс подано 17 фото, які відповідають всім зазначеним вимогам. У результаті роботи конкурсної комісії було визначено переможців та відповідні подарунки. Команди-призери будуть також нагороджені грамотами, всі інші команди – солодкими призами та подяками за активну участь у конкурсі. 1 місце посіли студенти 144 групи факультету іноземних мов (Подарунок – 1 година безкоштовної фотосесії від Команди фотографів «ProFlash» на території Центрального корпусу ЧНУ); 2 місце – студенти 104 групи юридичного факультету (Подарунок – 0,5 години безкоштовної фотосесії від Команди фотографів «ProFlash» на території Центрального корпусу ЧНУ); 3 місце – студенти 144 та 141 груп інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук (Подарунок – 0,5 години безкоштовної фотосесії від Команди фотографів «ProFlash» на території Центрального корпусу ЧНУ); 4. місце – студенти 101 групи юридичного факультету (Солодкий подарунок); 5 місце – студенти 108 групи факультету математики та інформатики та студенти 101 групи факультету фізичної культури та здоров’я людини (Солодкий подарунок). Профспілкова організація студентів ДБАЄ ПРО ТЕБЕ!

mod_vvisit_counterЦього тижня1944

2017-10-18 20:19