Комісія із організаційно-масової роботи та спорту Профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича традиційно на початку навчального року, а саме 3 жовтня організувала та провела загальноуніверситетські змагання з інтелектуально-спортивної гри «ЧНУ КВЕСТ-2017», у яких взяли участь 13 команд. Змагання для першокурсників охопили 15 найвідоміших для студентів місць у Чернівцях. Боротьба була запеклою, а завдання непередбачуваними. Учасники мали можливість позмагатись у спритності, винахідливості, творчості, а також була нагода перевірити свої знання та вміння в різноманітних галузях. Перемогу здобула команда факультету історії, політології та міжнародних відносин, у складі: Мурафи Віталія Франчук Діани Бондаренко Максима Неборака Миколи Тарицану Марії А далі місця розподілились наступним чином: 2 місце - команда факультету математики та інформатики 3 місце - команда географічного факультету 4 місце - команда економічного факультету 5 місце - команда інституту фізико-технічних та комп'ютерних наук 6 місце - команда факультету іноземних мов 7 місце - команда коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича 8 місце - команда інституту біології,хімії та біоресурсів 9 місце - команда філологічного факультету 10 місце - команда юридичного факультету 11 місце - команда факультету фізичної культури та здоров'я людини (101 група) 12 місце - команда факультету фінансів, підприємництва та обліку 13 місце - команда факультету фізичної культури та здоров'я людини (102 група) Ще раз вітаємо переможців! І дякуємо учасникам за хороший настрій та позитивні враження! Переможці були премійовані грошовою винагородою у сумі 500 грн., (по 100 грн. для кожного члена команди) а також нагородженні тортиком. Призери другого та третього місць були нагородженні теж тортиком та грамотами. Усі інші команди отримали солодкі призи та подяки від Профспілкової організації студентів ЧНУ. Щиро дякуємо за допомогу волонтерам та всім учасникам команд за їх активну участь! Профспілкова організація студентів ДБАЄ ПРО ТЕБЕ!

mod_vvisit_counterЦього тижня1944

2017-10-18 20:19