В Україні у січні 2006 року був створений Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», засновники якого поставили перед собою мету – порятунок життя і здоров’я дітей.
Організація разом зі своїми партнерами проводить низку заходів метою яких є збір коштів для закупівлі обладнання в реанімаційні відділення та лікарні. Цьогоріч акція проводилась з 4 по 24 квітня по всій Україні і в Чернівцях зокрема. Студентський Волонтерський Рух «Крок назустріч» виступив ініціатором проведення даної акції у межах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Самі ж студенти та викладачі охоче долучались до збору коштів, завдяки чому було заповнено 17 скриньок. Після завершення акції кошти підраховують працівники банку (цього року KredoBank) і одразу ж переводять їх на рахунок Фонду. Загальна сума зібраних коштів на цьому рахунку широко висвітлюється у ЗМІ та доступна на сайті Фонду (http://sercedoserca.com.ua). Тому кожен хто долучився до даної акції може після її завершення дізнатись скільки було зібрано коштів та пишатись собою, адже можливо саме його 5 гривень допомогли дитині. Покійний Кузьма був амбасадором Фонду і говорив так: «Кожна дія, яку ми робимо зараз, вже в цей момент впливає на наше майбутнє. Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає бажання… А можна засукати рукави і вже зараз починати плекати своє майбутнє!». Тому давайте плекати своє майбутнє, а майбутнє в руках здорових дітей.
 
 
Краєвська Юліанна

This content has been locked. You can no longer post any comment.

 

Промо Студпрофком

Привітання відвідувачів сайту

Студентський актив

Статистика відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні110
mod_vvisit_counterЦього тижня1157
mod_vvisit_counterЦього місяця5882
mod_vvisit_counterВсього939128

Online: 5
2020-01-24 08:08