Первинна профспілкова організація студентiв Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – це офіційно зареєстрована органiзацiя студентiв унiверситету, основною метою якої є представництво, здiйснення та захист учбових, соцiально-економiчних прав та iнтересiв своїх членiв. Наша організація входить структурною одиницею у профспілку працівників освіти і науки України.

10 переваг профспілкового членства:
1. Захист прав та гарантії допомоги у ситуації, яка цього потребує;
2. Можливість отримання матеріальної допомоги;
3. Можливість бути премійованими у випадку активної громадської діяльності;
4. Можливість пошуку роботи з допомогою послуг «Університетського центру кар’єри»;
5. Постійна проінформованість;
6. Можливість дешевого літнього відпочинку на морі та горах;
7. Цікаве та незабутнє студентське життя
8. Можливість самореалізації у комісіях та інших підрозділах профспілкової організації студентів;
9. Додаткові бали до рейтингу студентів
10. Економія власних коштів з допомогою «Профспілкової id картки студента ЧНУ».

Якщо ти хочеш жити і навчатися в гідних умовах, знати свої права та вміти їх відстоювати, здобути першокласні організаторські здібності та отримати максимум від студентського життя — ПРИЄДНУЙСЯ ДО ПРОФСПІЛКИ СТУДЕНТІВ ЧНУ!

2017-12-14 22:36