Horizont Business Hub – це унікальне місце у центрі Чернівців, де можна комфортно працювати, професійно і особисто розвиватися та інтелектуально відпочивати. Ми об’єднуємо прогресивних людей з активною життєвою позицією та прагненням до якісних змін. Ви можете користуватися всім, що знаходиться у Horizont Business Hub зовсім безкоштовно. 
Не маєте свого офісу або плануєте важливу зустріч?
Тоді наш коворкінг до Ваших послуг! Ви можете зарезервувати персональне робоче місце, професійно обладнане особистими шафками для речей, доступом до Інтернету, достатньою кількістю розеток та якісним освітленням. У коворкінгу Ви можете користуватися: проекторами, принтерами, сканерами, зарядними пристроями для мобільних телефонів, фліпчартами. Для проведення зустрічей передбачена окрема кімната з дошкою та плазмою.
Хочете відпочивати з користю?
Horizont Business Hub — це територія інтелектуального дозвілля. Для вас — настільні ігри (Мафія, Монополія, Alias, Джанга) та велика бібліотека бізнес-літератури. Ви можете з користю поспілкуватися з друзями за філіжанкою кави та солодощами, відвідати зібрання спільнот, творчі вечори та перегляди фільмів-бестселерів.
Хочете відвідувати семінари та лекції найкращих експертів зі всієї України?
Horizont Business Hub надає таку можливість! Впродовж 2015 року в нас відбулося понад 450 конференцій, лекцій, семінарів, тренінгів, орієнтованих на професійний та особистий розвиток від топових діячів науки, бізнесу, ІТ-бізнесу, мистецтва тощо. Horizont Business Hub – це унікальне ком’юніті, де знайомляться та діляться досвідом амбіційні та цілеспрямовані люди.
 
Дія id-картки:
При пред’явленні «Профспілкової id-картки студента ЧНУ» Ви отримуєте миттєву знижку на гру на X-Box – 50%, місячний абонемент в Коворкінг – 30%, на івенти (лекції, семінари, тренінги, курси) – 10%
 
Адреса та контактні телефони:
м. Чернівці, вул. Доброго, 5
095 8822516 – Ірина
099 7374764 – Катя
066 0376552 – Діана
 
Графік роботи:
Пн.-Пт. з 08.00 до 22.30
Сб.-Нд. з 08.00 до 22.00
 
 
Період дії знижки:
Знижка діє до 30.06.2016 р.
Термін дії знижки може бути продовжено
 
 
               

 

Промо Студпрофком

Привітання відвідувачів сайту

Студентський актив

Статистика відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні306
mod_vvisit_counterЦього тижня1044
mod_vvisit_counterЦього місяця11266
mod_vvisit_counterВсього871244

Online: 5
2019-06-26 18:02